• Šedý Facebook Icon
  • Šedý Instagram Icon
  • Šedý YouTube Icon

 

intuitivní  tvorba

ŽENSKÉ OBRAZY

Obrazy nabité vášní a hloubkou pro podporu Vaší vnitřní ženy, růstu a znovuobjevení skryté síly a přirozenosti.

Každá se chceme cítit svobodná, šťastná ve svém těle, dávat, přijímat lásku a dělat to, co nás naplňuje. 

Jednoduše být svá a harmonická. Mnohdy se nám to, ať už vlivem výchovy nebo určitých životních situací nedaří, a je potřeba se napojit zpět do sebe a zjistit kdo doopravdy jsme. 

...a nejen tyto záležitosti mě dovedly k vytváření a šíření ženských obrazů do celého světa. 

PROČ VYTVÁŘÍM ŽENSKÉ OBRAZY?

Zobrazovat ženskou tématiku jsem začala zhruba před dvěma lety, v momentě, kdy jsem u sebe řešila hormonální nerovnováhu, vlastní porod a vůbec otázku ženství jako takovou. Jako první vznikl obraz “Probuzené ženství” a následně se na něj začaly nabalovat další a další. 

 

Pro někoho je zobrazení ženských genitálií dost kontroverzní téma, ale myslím, že není třeba, obzvlášť v dnešní době se držet tabu, které tu doposud bylo zažité.

Každý máme pohlavní ústrojí, každý se rodíme téměř stejným způsobem, a proto tohle znázorňování vnímám jako přirozenou součást života. Však stačí se také podívat na umění dávných kultur, kde úcta k ženě, mateřství a jeho zobrazování bylo naprosto něco běžného. 

 

Nevidím důvod se nad zobrazováním vaginy, yoni nebo si doplňte název, který je Vám samotným komfortní, tak pozastavovat a řešit zda to je vhodné nebo ne. To už si rovnou můžeme položit otázku zda je v pořádku, aby lidský život vznikal takovým způsobem jakým vzniká, nebo zda se hodí například chodit na koupališti v plavkách. Pravděpodobně tohle téma souvisí i s lidskou nahotou a sexualitou jako takovou. Nahota je něco, za co se většina lidí stydí a vnímá svoje tělo jako něco, co by se mělo skrývat. Vznikají tak zbytečné bloky. Kořeny těchto problému sahají samozřejmě až do historie, ale je čas tohle břímě odhodit. 

 

Setkávám se s lidmi, kteří se mě ptají: „A proč to takhle zobrazuješ, to se nestydíš?“ „Proč to vůbec děláš?“

Nebo: „Tyhle věci se přece nezobrazují, nemluví se o nich tak otevřeně a navíc ke všemu na veřejnosti.“

Máte nějaké otázky k těmto obrazům nebo toužíte mít vlastní ženský obraz? Neváhejte se mi tedy ozvat prostřednictvím tohoto formuláře a já vám ráda odpovím.

  • Šedý Facebook Icon
  • Šedý Instagram Icon
  • Šedý YouTube Icon

©2018-2020 Sabinotic Art